GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservis 7574123
nr 757 4123
Kaffeservis
5 delar, nickel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 maj 2012
kl 17:35:20
5/5 03:13:40